fbpx

O nas

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli

W czym możemy Ci pomóc?


Jesteśmy niepubliczną placówką doskonalenia nauczycieli, posiadającą Akredytację Lubelskiego Kuratora Oświaty.

Specjalizujemy się w szkoleniu kadry pedagogicznej kształcenia specjalnego.

Na naszej stronie można znaleźć ogłoszenia o szkoleniach, na które aktualnie prowadzimy nabór, jak i przykładowe tematy szkoleń, które mogą być przedmiotem indywidualnego zamówienia.

Prowadzimy szkolenia dla rad pedagogicznych. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wystarczy, że przedstawią nam Państwo aktualne potrzeby swojej Placówki, a my przygotujemy i prześlemy ofertę szkolenia odpowiadającą tym potrzebom.

Współpracujemy z kadrą dydaktyczną na obszarze całego kraju. Realizujemy szkolenia zarówno w formie stacjonarnej jak i zdalnej. Mamy duże doświadczenie w realizowaniu szkoleń online, co przekłada się na zadowolenie dotychczasowych Klientów i wysokie oceny realizowanych usług. Przez cały czas trwania takiego szkolenia czuwamy nad prawidłowością jego przebiegu i natychmiastowo reagujemy na zgłaszane uwagi.

Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania i indywidualnie traktujemy każdego Klienta.

Uczestnicy naszych szkoleń otrzymują zaświadczenia wystawiane na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 28 maja 2019 r. w sprawie placówek doskonalenia nauczycieli Dz.U. 2019 poz. 1045„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz, rozpocznij to. Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”
Johann Wolfgang Goethe

Kontakt

Adres

ul. Matki Teresy z Kalkuty 18A lok. 6, 20-538 Lublin

Telefon

+48 575 905 286

Email

odn@instytutodn.pl